Interiérové dvere Verte plné, model A.0

PDFTlačiťEmail
Rámové interiérové dvere Verte A sú dizajnovým doplnkom interiéru. Nepreberné množstvo dekorov umožňuje vybrať si dvere presne podľa Vašej predstavy.

Predajná cena153 €
Základná cena s DPH
Popis

POPIS:
- Rámovo-dosková konštrukcia v polodrážkové a bezpolodrážkové verzii. Rámy a doskové výplne
sú vyrobené z MDF materiálu. V závislosti od modelu je použité sklo o hrúbke 4 mm. Rám je oblepenie obvodovo a hrany sú tak zabezpečené proti vlhkosti a hornej hrany vertikálnych rámov sú vyhotovené metódou Touchwood. Modely sú vyrobené vo verzii bez tesnenia s výnimkou skupiny E a F. Výnimočná konštrukcia krídel bezpolodrážkových SMART umožňuje ich univerzálnosť pri montáži (ľavé alebo pravé)

PRÍSLUŠENSTVO V CENE dverného krídla:
- čapové závesy (pánty): 3ks
- zapustený jednobodový zámok 72x55 mm: pre dózické kľúče, WC / kúpeľňový zámok, alebo s cylindrickou vložkou
- príprava ku skráteniu (max. 30 mm)

PRÍSLUŠENSTVO ZA PRÍPLATOK:
- dekory: Portadur, Portaperfekt, Portacortex, Portasynchro 3D
- super mat fólie
- rozmer dverí 100 cm
- dverné ventilácia
- k týmto dverám doporučujeme zakúpiť obložkové zárubne:

polodrážkové: VERTE regulovaná s fóliou Porta decor, Dur, Cortex, Super Matt, Synchro 3D, Perfect 3D (URL: http://grimax.sk/index.php/oblozkove-zarubne/porta-doors/oblozkove-zarubne-verte-basic/regulovana-zarubna-verte-basic-1-detail)
bezpolodrážkové: VERTE SMART s fóliou Porta decor, Dur, Cortex, Super Matt, Synchro 3D, Perfect 3D (URL: http://grimax.sk/index.php/oblozkove-zarubne/porta-doors/oblozkove-zarubne-verte/zarubna-verte,-regulovana-polodrazkova-detail , alebo VERTE regulovaná s fóliou Porta decor, Dur, Cortex, Super Matt, Synchro 3D, Perfect 3D (URL: http://grimax.sk/index.php/oblozkove-zarubne/porta-doors/oblozkove-zarubne-verte/zarubna-verte,-regulovana-bezpolodrazkova-detail

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates